Sıkça Sorulan Sorular

Kişiye Özel Tasarım Yıldız Haritası Nedir?

Gökyüzünün; tarih, saat ve konuma göre oluşturulmuş gerçek görüntüsüdür. Size özel metinle ile daha da özelleştirebilirsiniz. Tasarımı basılı poster (çerçevesiz) yada baskıya uygun dijital dosyasını (PDF) satın alabilirsiniz.

Gökyüzü Haritalarının Arkasındaki Bilim

Bu özel tasarımlar için; gezegenler, yaklaşık 100 milyon yıldız, 10000 derin gökyüzü nesnesi, kuyruklu yıldızlar ve asteroitler hakkında bilgi içeren NASA Astronomik Veri Merkezi yıldız kataloğunu kullanıyoruz. Bu veriler geçmiş ve şimdiki NASA gezegen misyonları, astronomik gözlemler ve laboratuvar ölçümlerinden geliyor. Eşsiz gökyüzü manzarınızı kesin algoritmalar ve sizin sağladığınız tarih, zaman ve konum bilgisiyle en doğru şekilde yaratıyoruz.

Baskı dosyası nedir?

Tasarımları dilerseniz dijital ortamda baskı dosyasını satın alabilirsiniz. Ödeme sonrasında size özel tasarım hazırlanır ve baskı dosyası sizin e-posta adresinize gönderilir. Baskı dosyas PDF formatındadır ve bütün dijital baskı merkezleri basabilir. Böylece kargo beklemezsiniz ve ürüne daha uygun bir fiyata sahip olursunuz.

Sepet

loader